Call info Download Catalog
88107293-6
Consultation
درخواست مشاوره
×

درخواست مشاوره

برای دریافت اطلاعات بیش تر در خصوص راهکارهای نرم افزاری پارسان لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد

راهکار جامع پارسان (Parsan-ERP)

راهکار جامع پارسان (Parsan-ERP)

امروزه با فراگیر شدن سیستم های اطلاعاتی و تنوع کسب و کارها، نیاز به وجود سیستم هایی برای کنترل و مدیریت بخش های مختلف سازمان بیش از پیش احساس می شود. از طرفی در حال حاضر اکثر کسب و کارها در مسیر رشد و توسعه خود از نرم افزارهای مختلف برای کنترل و مدیریت فعالیت های خود استفاده می کنند، این تعدد سیستم های نرم افزاری منجر به بروز پراگندگی اطلاعات در بانک های اطلاعاتی مختلف گردیده که ارتباطی با یکدیگر ندارند، در اصلاح به این پدیده "جزیره ای شدن نرم افزارها" اطلاق می گردد. به طور مثال: یک شرکت، نرم افزار حسابداری، حقوق و دستمزد، خرید و فروش خود را از یک شرکت، اتوماسیون اداری خود را از جایی دیگر، و نرم افزار های خاص از جمله CRM، امور سهامداران، هوش تجاری، بهای تمام شده و... را از شرکتی دیگر تهیه می نماید. این موضوع باعث عدم یکپارچگی اطلاعات نرم افزاری در سطح کسب و کار می گردد. و فعالیت های سازمان به سمت وظیفه گرا شدن پیش می رود که عامل کاهش بهره وری می باشد. همچنین نقاط ضعف دیگری از قبیل ورود اطلاعات اشتباه در نرم افزارهای مختلف توسط کاربران، عدم توانایی گرفتن گزارش های تجمیعی برای مدیران، تعدد رابط های کاربری در نرم افزارهای متفاوت، عدم دسترسی به سیستم در هر لحظه (تحت وب نبودن)، هزینه نگهداری بسیار بالای نرم افزار و سخت افزارهای مورد نیاز، پرداخت هزینه پشتیبانی به چند شرکت مختلف نرم افزاری، ناسازگاری داده ها و ده ها اشکال دیگر که نتیجه نهایی آن افزایش هزینه های کسب و کار و سود آوری کمتر می باشد.

راهکارهای نرم افزاری پارسان فرآیندهای پیچیده سازمان را ساده می‌کنند، عملکرد را بهبود می‌دهند و با مدیریت دانشی که ایجاد می کنند منابع و مصارف را کنترل می کنند تا بهره‌وری سازمان ها را ارتقا ‌دهند. یکپارچگی عملیاتی و تحت وب بودن پارسان برای شما مزیتی ایجاد می کند تا با گذر از محدودیت های سیستم های نسل قدیم (تحت ویندوز) از امکاناتی به روز برخوردار شوید.

یکی از یکی از دغدغه های ما در تیم طراحی و تولید پارسان رسیدن به حس خوب "تجربه کاربری لذت بخش" برای کاربران بوده است که با ویژگی های فنی که در طراحی و معماری پارسان به کار گرفته شده توانسته ایم به این مهم دست پیدا کنیم.

راهکارهای نرم‌افزاری پارسان متناسب با نیازهای طیف گسترده‌ای از کسب‌وکارها، از شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ تا کسب‌وکارهای کوچک را پوشش می‌دهد.

 

کاهش هزینه‌ ها

پارسان با حذف دوباره‌کاری‌ها، خودکارسازی فرایندها، افزایش دقت محاسبات و بسیاری قابلیت‌های دیگر، به شما کمک می‌کند هزینه‌های خود را به نحوی موثر کاهش دهید.

فرآیند محور

راهکار جامع پارسان با یکپارچگی تمام فعالیت های کسب و کار و ارائه بهترین روش های انجام فعالیت ها، فرهنگ سازمانی را از وظیفه محوری به سمت فرآیند محوری هدایت می کند و با سرعت بخشیدن به انجام کارها، ، پیچیدگی‌های کسب‌وکار شما را آسان می‌کند.

ساختار منعطف

پارسان را می توانید در محل کار خود نصب کنید و یا در یک فضای ابری خصوصی یا عمومی راه اندازی کنید و بسته به نیاز خود هزینه پرداخت نمایید.

تحت وب

کاربران بلافاصله پس از نصب نرم افزار می توانند امور اجرایی و کاری خود را از هر نقطه و با هر دستگاهی که به شبکه متصل است، پیگیری نموده و فرآیندهای کاری را اجرا کنند.

امنیت

تنها يک بستر نرم افزاری امن، قابل اعتماد و سريع مي تواند به شما آرامش خاطر دهد. پارسان با تکیه بر آخرین تکنولوژی تولید نرم افزار زیرساخت لازم را برای آرامش خاطر شما فراهم ساخته است.

 

ارزش ویژه

کاربران نامحدود بدون افزایش هزینه، بدون نیاز به نصب نرم افزار، بدون هزینه نگهداری یا مدیریت، حتی هیچ سخت افزار یا ارتقا دستگاهی لازم نیست.

مدیریت دانشی که حاصل 20 سال حضور در عالی ترین سطوح کسب و کار های سازمانی بوده است همراه با برخورد مسئولانه و تلاش جهت بهبود مستمر خدمات و قابلیت های پارسان باعث شده است تا راهکاری عرضه کنیم که مشتریان بی هیچ دغدغه ای نسبت به چالش های تغییر نرم افزار، به کسب و کار سازمان خود شتاب داده و به سودآوری بیشتر برسند.

 

در ادامه می‌توانید محصولات مدنظر خود را براساس دسته‌بندی‌های زیر جستجو کنید.

پارسان راهکار هوشمندی سازمان

 

مدیریت زنجیره تامین

مدیریت مالی و حسابداری

مدیریت جامع سرمایه انسانی

مدیریت انبار

بازرگانی داخلی

بازرگانی خارجی

مدیریت مناقصه ها و مزایده ها

مدیریت قراردادها

حسابداری

دریافت و پرداخت

اموال و دارایی ثابت

بودجه و اعتبارات

بهای تمام شده

مدیریت تردد

پرسنلی

حقوق و دستمزد

کارگزینی و احکام

آموزش

امور رفاهی

مدیریت پشتیبانی و اداری

راهکار مدیریت اعتبارات

راهکار شرکت های سهامی

اتوماسیون اداری

نقلیه

خرید و تدارکات

تجهیز منابع

مدیریت تسهیلات

امور سهامداران

امور مجامع

امور حقوقی

راهکار جامع پارسان (Parsan ERP)

هوش تجاری (BI)

پارسان ابری (Cloud)

 

                                                       دسته بندی کسب و کارها

 

استـارت آپ                             کسب و کار کوچک                       در حال رشد                               سازمان های بزرگ

 
   
   

 

کلمات کلیدی :
BI
هوش تجاری
پارسان فرآیند های کلیدی زنجیره تامین یکپارچه
...بیـشتـر بدانـید
Cloud
(Cloud) پارسان ابری
پارسان فرآیند های کلیدی زنجیره تامین یکپارچه
...بیـشتـر بدانـید
Comprehensive Approach
راهکار جامع پارسان
پارسان فرآیند های کلیدی زنجیره تامین یکپارچه
...بیـشتـر بدانـید

کـدام واژه تـوصـیـف بـهـتـری از کـسـب و کـار شـمـاسـت؟