Call info Download Catalog
88107293-6
Consultation
درخواست مشاوره
×

درخواست مشاوره

برای دریافت اطلاعات بیش تر در خصوص راهکارهای نرم افزاری پارسان لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد

پارسان ابری (Parsan Cloud)

بیشترین کارایی با صرف کمترین هزینه

فضای ابری چیست؟

فضای ابری بیشتر به یک اصطلاح قرن بیست و یکمی شباهت دارد، اما اولین بار در دهه ی 50 میلادی این ایده شکل گرفت. در حقیقت فضای ابری مجموعه ای از کامپیوترهایی که به وسیله یک اکو سیستم واحد فعالیت کنند را به هم متصل می نماید. فضاهای ابری ایجاد شده اند تا یک یا چند سرویس مختلف (اعم از فضای ذخیره سازی، ارسال و دریافت داده و امکان استفاده از نرم افزارهای مختلف) را عرضه کنند، تا کاربرانی مثل ما و شما بتوانند از راه دور از این سرویس ها استفاده نمایند.

انواع ابر

همانطور که در شکل مشخص است سه نوع ابر وجود دارد: ابر عمومي، ابر خصوصي و ابر ترکيبي.

ابر عمومی ( Public Cloud )

در ابر عمومي منابع محاسباتي به صورت پويا از طريق اينترنت و برنامه‌ها يا سرويس‌هاي تحت وب تهيه مي‌شوند. ابر‌هاي عمومي توسط شرکت‌های ارائه دهنده خدمات  ابر اجرا مي‌شوند و برنامه‌هاي کاربران مختلف، روي سرور‌هاي ابر، سيستم‌هاي ذخيره‌سازي و شبکه‌ها با هم ترکيب مي‌شوند.

ابر خصوصی ( Private Cloud )

ابر خصوصي به رايانش ابري در شبکه‌هاي خصوصي اشاره مي‌کند. ابر‌هاي خصوصي براي استفاده انحصاري مشتريان مشخص، کنترل کامل برروي داده‌ها، امنيت و کيفيت خدمات به وجود مي‌آيند. ابر‌هاي خصوصي مي‌توانند توسط خود سازمان، شرکت‌ها يا توسط فراهم آورنده ابر ايجاد و مديريت شوند. در واقع ابر خصوصي، تنها از پشت فایروال ها قابل دسترسي است.

هر سازماني که بخواهد زيرساخت‌هاي خود را روي ابر منتقل کند بايد بتواند يک محيط امن جهت ارتباط با داده‌ها ايجاد کند به طوري که اطلاعات سازمان تنها در دسترس افراد مطمئن و کارمندان مشخصي قرار بگيرد. ابر خصوصي با در نظر داشتن اين نياز، چنين فضايي را در اختيار سازمان‌ها قرار مي‌دهد. در اين حالت سازمان‌ها به جاي صرف هزينه زياد جهت خريداري، نصب و نگهداري تجهيزات مرتبط با فعاليت‌هاي رايانشي خود، از خدمات ابر خصوصي بهره مي‌گيرند و در حقيقت تنها به اندازه توان رايانشي مورد نياز خود هزينه مي‌کنند.

ابر ترکیبی ( Hybrid Cloud )

محيط ابر ترکيبي،‌ مدل‌هاي ابر‌هاي عمومي و خصوصي را ترکيب مي‌کند. ابر‌هاي ترکيبي، در توزيع برنامه‌هاي کاربردي روي ابرهاي عمومي و خصوصي پیچیدگی‌هایی دارند. به بيان ديگر، زيرساخت ترکيبي از چندين ابر (عمومي، خصوصي يا گروهي) تشکیل می‌شود که ممکن است هر يک از اين ابرها توسط يک ارائه‌کننده ايجاد شود و همه اين ابرها در کنار هم يک ابر ترکيبي را ايجاد کنند.

البته در بعضي منابع نوع ديگري ابر، به نام ابر گروهي  نيز معرفي شده‌است. سازمان‌هايي که اهداف و وظايف مشترکي دارند مي‌توانند از زيرساخت‌هاي ابري مشترکي به نام «ابر گروهي» استفاده ببرند؛ در اين حالت، زيرساخت رايانشي بين چند سازمان به اشتراک گذاشته مي‌شود.

 

مزایای استفاده از رایانش ابری

  1. کامپيوتر‌هاي ارزان قيمت براي کاربران
  2. کارايي بالا
  3. مشکلات نگهداري کمتر
  4. هزينه نرم‌افزاري و سخت افزاری کمتر
  5. به‌روز‌رساني سريع نرم‌افزارها
  6. ظرفيت ذخيره‌سازي نامحدود
  7. افزايش امنيت داده‌ها
  8. بهبود کارايي ميان سيستم‌عامل‌ها

 

راهکار ابری پارسان - چابکی بینهایت

اگر شما به دنبال نرم افزارهای قدرتمند و انعطاف پذیر برای کسب و کار خود هستید.

اگر می خواهید کنترل بیشتری بر کسب و کار خود داشته باشید و در نهایت تصمیم های بهتری بگیرید.

در عین حال قصد ندارید هزینه زیادی صرف کنید و سرعت و عملکرد نرم افزار برایتان مهم است.

پارسان ابری بهترین راه حل برای شماست.

 

اعتقاد ما این است:

وقتی شما یک استارت آپ یا کسب و کار کوچک راه اندازی می کنید هیچ چیز به اندازه یک راهکار نرم افزاری ابری (Cloud) چابک و مقرون به صرفه، برایتان لذت بخش نخواهد بود.

 

پارسان ابری مناسب برای هر نوع کسب و کار

 

استارت آپ

حسابداری و صورتحسابتان را ساده و به آسانی اجرا کنید

 

کسب و کار در حال رشد

شما می توانید کسب و کارتان را گسترش بدهید و همواره اثربخشی و کارایی خود را بالاتر ببرید

 

کسب و کار کوچک

اطلاعات واقعی از کسب و کارتان دریافت کنید .

 

کسب و کار بزرگ

پیروزی بر چالش های گستردگی کسب و کار

 

راهکار ابری پارسان (Parsan Cloud)

پارسان ابری به شما کمک می کند تا: مزیت رقابتی کسب کنید، حاشیه سود را بهبود بخشید، جریان های جدید درآمد را کشف کنید و نام تجاری خود را بر سر زبان ها بیاندازید.

پارسان با فناوری‌های نوین برای هر نوع کسب و کاری از استارت آپ ها تا سازمان های بسیار بزرگ راهکاری را بر بستر ابر ارائه داده است. پارسان ابری، روی سرورهایی بسیار قدرتمند، در فضایی ابری (Cloud) نصب می‌شود و شما بی ‌نیاز از خرید سرور و سخت‌افزارهای مربوطه، تنها با استفاده از ابزارهای ارتباطی متصل به اینترنت و در بستری امن می توانید از پارسان استفاده ‌کنید. در این روش مشتری نیاز به خرید امتیاز نرم‌افزار ندارد و می‌تواند با پرداخت حق اشتراک متناسب با نیاز خود، از قدرت راهکارهای نرم‌افزاری پارسان بهره ببرد همانطور که این راهکارها مورد استفاده‌ی بزرگ‌ترین شرکت‌های ایرانی قرار گرفته است.

 

چرا پارسان ابری(parsan-cloud)؟؟

سرعت بالا

بدون نیاز به زیرساخت های قدرتمند، بیشترین سرعت و عملکرد را در اختیار بگیرید.

کارايي بالا:

طراحی شده برای نیازهای استارت آپ ها، شرکت ها و سازمان ها، اداره پروژه ها، و ایجاد فرآیندهای مؤثر و با کارایی بالا

هوشمند و سازگار

استفاده از راهکاری هوشمند با بهره گیری از ابزارهای بهینه شده، تحلیل های کسب و کار، و فرآیندهای بهبود یافته.

مقرون به صرفه

کاهش هزینه های راه اندازی به دلیل عدم نیاز به تهیه‌ی زیرساخت و خرید حق الامتیاز نرم‌افزار .

 شما فقط هزینه آنچه که استفاده می کنید را پرداخت می کنید و هزینه هایتان همواره با ارزش کسب و کارتان در ارتباط است.

انعطاف پذیری

در صورت نیاز به تغییر، به راحتی می‌توان تعداد کاربر را تغییر داد و بدون دغدغه در مورد هزینه‌های توسعه‌ی زیرساخت، با کمترین هزینه‌ی ممکن کاربران و سیستم‌های جدید را به سیستم‌های موجود متصل کرد.

امنیت

پارسان ابری بر روی پیشرفته ترین زیرساخت ها ساخته شده است و از تهدیدات برای حفظ امنیت کسب و کار شما جلوگیری می کند. ما اعتقاد داریم تنها يک پلت فورم ابری امن و قابل اعتماد تامین کننده آرامش خاطر شما خواهد بود.

پشتيباني اختصاصي

ما پشتیبان شما هستیم. شما همواره به خدمات پشتيباني فني پارسان دسترسی دارید. کارشناسان باتجربه پارسان برای پاسخگویی به نيازهای شما در کنارتان هستند. شما می توانید کاملاً در کسب و کار خود متمرکز باشید، بدون هيچگونه نگراني نسبت به مشکلات سخت افزاری و يا هر موضوع ديگری.

عدم نیاز به نیروی انسانی متخصص IT

وقتی کلیه خدمات مورد نیاز کسب و کار شما قبلاً توسط کارشناسان فنی پارسان پیش بینی و تامین شده است، دیگر نیازی به استخدام پرسنل جدید برای این کار نخواهید داشت.

کلمات کلیدی :
BI
هوش تجاری
پارسان فرآیند های کلیدی زنجیره تامین یکپارچه
...بیـشتـر بدانـید
Cloud
(Cloud) پارسان ابری
پارسان فرآیند های کلیدی زنجیره تامین یکپارچه
...بیـشتـر بدانـید
Comprehensive Approach
راهکار جامع پارسان
پارسان فرآیند های کلیدی زنجیره تامین یکپارچه
...بیـشتـر بدانـید

کـدام واژه تـوصـیـف بـهـتـری از کـسـب و کـار شـمـاسـت؟