Call info Download Catalog
88107293-6
Consultation
درخواست مشاوره
×

درخواست مشاوره

برای دریافت اطلاعات بیش تر در خصوص راهکارهای نرم افزاری پارسان لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد

معرفی

پارسان

پارسان به عنوان مجموعه ای کامل و یکپارچه از راهکارهای حرفه ای تخصصی مورد نیاز سازمان ها، نتیجه تجربه بیش از 15 سال فعالیت حرفه ای کارشناسان و متخصصان وفادار شرکت صنعت یار می باشد.

رضایتمندی، کارایی وآرامش خاطر بیش از بیست هزار کاربر پارسان حاصل اعتماد کاربران، تجربه کارشناسان، و باور رشد و تعالی مشتریان این محصول می باشد، شاخص هایی که بیش از گذشته سازمانهای ایرانی به دنبال رسیدن به آنها هستند.

هوشمندی کسب و کار، خلق فرصت های جدید کسب و کار، افزایش بهره وری و پیشگیری از تحمیل هزینه های پنهان سازمانی به سازمان، نتیجه استفاده سازمان ها از آخرین نسل راهکارهای نرم افزاری پارسان می باشد. سازمانهایی که به درستی دریافته اند در شرایط اقتصادی کنونی، ضمن پذیرش کاهش سود تولیدات و خدمات، رقابت بسیار جدی تر از گذشته بوده و معادله برد و باخت پیچیده تر از گذشته شده است. نگرانی جدی و به حق اکثر سازمانها و شرکت های ایرانی، عبور کم هزینه و ریسک از چالش تغییر نرم افزار و دریافت خدمات به موقع و با کیفیت پس از استقرار راهکارهای سازمانی خود می باشد، آنچنانکه ترس از مخاطرات یاد شده موجب مشکلات متعدد در سازمانها و شرکت ها شده است.

مجموعه راهکارهای یکپارچه پارسان پاسخ به دغدغه هایی است که در طی بیست سال گذشته از مدیران سازمان ها و شرکت های بزرگ و کوچک شنیده ایم، حاصل تجربه های اجرایی در سازمان هایی است که چالش تغییر نرم افزار را با همراهی ما پشت سر گذاشته اند.

انباشت دانش و تجربه در سال های گذشته، عملکرد مسئولانه در انجام کارها و تلاش جهت بهبود مستمر خدمات باعث شده است که امروز بتوانیم همراه با مشتریان خود با اطمینان از دشواری های چالش تغییر نرم افزار گذر کنیم.

 

کلمات کلیدی :
BI
هوش تجاری
پارسان فرآیند های کلیدی زنجیره تامین یکپارچه
...بیـشتـر بدانـید
Cloud
(Cloud) پارسان ابری
پارسان فرآیند های کلیدی زنجیره تامین یکپارچه
...بیـشتـر بدانـید
Comprehensive Approach
راهکار جامع پارسان
پارسان فرآیند های کلیدی زنجیره تامین یکپارچه
...بیـشتـر بدانـید

کـدام واژه تـوصـیـف بـهـتـری از کـسـب و کـار شـمـاسـت؟