Call info Download Catalog
88107293-6
Consultation
درخواست مشاوره
×

درخواست مشاوره

برای دریافت اطلاعات بیش تر در خصوص راهکارهای نرم افزاری پارسان لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد

آموزش

آموزش

آموزش؛ حلقه مفقوده موفقیت پروژه های نرم افزاری

آموزش صحیح کاربران موضوعی حیاتی در راستای عملیاتی شدن پارسان است. اگر در آموزش نرم افزار فاکتورهایی نظیر فرهنگ سازمانی، مشوق های یادگیری، محتوای مفید و کاربردی لحاظ شود نتیجه مطلوب که همان استفاده کارا از نرم افزار است اتفاق خواهد افتاد. از نگاهی دیگر یکی از دغدغه های مدیران همواره مقاومت نیروی انسانی نسبت به تغییر می باشد. تغییر فرهنگ سازمانی به دلیل تغییر نرم افزار مورد استفاده کاربران امری غیر قابل اجتناب است، بخصوص که کاربران در ابتدا با نرم افزار و فضایی جدید رو به رو خواهند شد، از این رو توجه به آموزش هدفمند و موثر اهمیت دو چندان  پیدا نموده است.

واحد آموزش پارسان متشکل از کارشناسان و اساتید برجسته در حوزه­ های فناوری اطلاعات، مالی و صنایع می باشد و با ارایه جدیدترین شیوه های آموزشی در خدمت مشتریان است.

واحد آموزش پارسان دوره های آموزشی برنامه ریزی شده، دقیق و بهنگام را بعنوان یکی از عوامل موفقیت پروژه های استقرار نرم افزار در کسب و کارها می دانیم، از همین جهت مشخصه های کلیدی دوره های آموزشی پارسان به شرح ذیل معرفی می گردند:

 

  • دوره ها و کارگاه های آموزشی حضوری و غیرحضوری (مجازی)
  • محتوای آموزشی استاندارد
  • آموزش باد استفاده از ابزارهای کمک آموزشی
  • آموزش در محیط واقعی محصولات و راهکارها
  • ارایه گواهینامه آموزشی
کلمات کلیدی :
BI
هوش تجاری
پارسان فرآیند های کلیدی زنجیره تامین یکپارچه
...بیـشتـر بدانـید
Cloud
(Cloud) پارسان ابری
پارسان فرآیند های کلیدی زنجیره تامین یکپارچه
...بیـشتـر بدانـید
Comprehensive Approach
راهکار جامع پارسان
پارسان فرآیند های کلیدی زنجیره تامین یکپارچه
...بیـشتـر بدانـید

کـدام واژه تـوصـیـف بـهـتـری از کـسـب و کـار شـمـاسـت؟